Yayladağı Evden Eve Taşıma

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

Yayladağı Evden Eve Taşıma

Günümüzde nakliyat firmaları çoğalmıştır. Nakliyat işi basit bir iş değildir bu işin pek çok püf noktası bulunmaktadır. Yapmakta olduğumuz Yayladağı evden eve taşıma işinde her zaman ki önceliğimiz müşterimizin memnuniyetini sağlamak ve eşyaları güvenli bir şekilde yeni adresinize taşımaktadır. Nakliyat işini yapmakta olan ekibimiz tecrübeli ve özenli iş yapan bireylerden oluşmaktadır ayrıca size mutlaka güven garantisi vermekteyiz. Taşınma işlemi sırasında olabilecek her türlü aksiliğe karşı mutlaka eşyalarınız sigortalanmalıdır ağır olan hassaslığı bulunan eşyalar özel ekip tarafından halledilmektedir ayrıca numaralandırılma işlemi de yapılmaktadır.

yayladağı evden eve taşıma

Yayladağı Evden Eve Taşıma

Eşyalarınız özelliklerine göre Yayladağı evden eve taşıma işlemi için hazırlanır ayrıca özel paketlenmelidir ayrıca eşya durumun göre araç seçilmelidir bunlar ayarlandıktan sonra paketlenme işlemine başlanılır fakat bu işlem eşyalara göre değişim göstermektedir. Mutfak eşyaları beyaz kâğıtlara sarılır daha sonra ise kolilere yerleştirilir kıyafet gibi eşyalarınız küçük koliler halinde paketlenir. Eğer cam gibi hassas eşyalarınız mevcut ise beyaz kâğıt ve yumuşak naylon yardımı ile paketleme işlemi yapılır en son ise köpüklere sarılarak korumaya alınılır.

Yayladağı Evden Eve Taşıma

Elinizde sandalye ve ona benzer eşyalar varsa bu tip eşyaların yapıldığı gibi strech ile kaplama işlemine uğrar daha sonra ise havalı naylon ve kartonlarla paket yapılır. Yayladağı evden eve taşıma işinde her şey minimum düzeyde hata ve maksimum düzeyde başarı ile yapılır.

Back to top