Kumlu Evden Eve Nakliyat

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

Kumlu Evden Eve Nakliyat

Kumlu Evden eve nakliyat ibaresi, eşyaların bulunduğu adresten, mevcut konumları ile alınarak, yeni adreslerine aynı konumları ile nakledilmesi işlemini tanımlamaktadır. Firmamız tarafından Kumlu evden eve nakliyat işlemleri bahsedilen esaslar dahilinde itina ile yerine getirilmektedir. Firmamız prensipleri gereği, nakliye hizmetlerinde kaliteli malzemeler kullanılması ve uzman personelden yararlanılması vazgeçilmez ilkeler arasında yer almaktadır. Değerli Kumlu sakinlerine güvenli ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak ve neticede memnuniyetlerini almak firmamızın ana hedefidir.

kumlu evden eve nakliyat

Kumlu Evden Eve Nakliyat

Kumlu evden eve nakliyat işlemleri, firmamızın prensip edindiği aşamalarda meydana gelmektedir. Bu aşamalar, adresinize personel gelmesi, personelin keşif çalışması yapması, keşif sonucunda ambalaj malzemelerinin belirlenmesi, tüm eşyaların ambalaj malzemeleri ile sarılması, sarılan eşyaların araç içerisine hasar görmeyecek şekilde istiflenmesi olarak sıralanmaktadır. Araç içerisine istiflenen malzemelerin yeni adreslerinde indirilmesi, indirilen malzemelerin ambalajlarının açılması, ambalajları açılan malzemelerin montaj işlemlerinin yapılarak faal halde teslim edilmesi, işletmemiz prensiplerimizin geri kalan kısımlarını meydana getirmektedir. İşletmemiz sunduğu evden eve taşıma hizmetlerinde, bu prensipler dahilinde hareket eden ve neticesinde kusursuz taşımacılığı yerine getiren ender firmalardan bir tanesidir.

Kumlu Evden Eve Nakliyat

Kumlu evden eve nakliyat ekonomik bedelleri ile ihtiyaç sahiplerine sunulmakta, ayrıca hizmetlerimiz, kaliteli, titiz, güvenli ve hassas bir şekilde yerine getirilmektedir. Kalitemiz, emsallerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılan en belirgin özelliğimiz olarak göze çarpmaktadır.

Back to top