Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin tarihi güzelliklerini tüm ihtişamıyla gösteren Hatay’dan Kocaeli iline Kocaeli evden eve nakliyat, taşımacılık hizmetlerimiz başlamış olup donanımlı elemanları ve son teknoloji ekipmanlarımız, özel olarak üretilen araç filomuzla sektöründe uzmanlaşmış olan firmamız, en hızlı güvenilir ve titizlikle çalışmaya devam ediyoruz. Birçok alanda transferler yaparak müşteri memnuniyeti konusunda gereken tüm özveriyi göstermekteyiz. Gerçekleştirmekte olduğumuz tüm çalışmalarda, ambalajlama, yükleme, taşıma ve yapılan anlaşmada belirtilen maddelerde demontaj ve montaj işlemlerinin tümünü de vermekte olduğumuz hizmetler kapsamında vatandaşlarımıza konforlu ve zahmetsiz bir transfer işlemi gerçekleştiriyoruz.

evden eve nakliyat

Hatay Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Hatay Kocaeli şehirler arası nakliyat evden eve nakliyatta gereken özveriyi göstererek, eşyalarımızın hiçbir şekilde kırılma veya çizilme gibi olasılıkları önleyerek güvenilir bir nakliyat işlemi yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz olarak çalışan ekspertiz elemanımız eşyalarınızı yerinde gözlemleyerek en uygun ücreti belirliyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığında belirtmiş olduğunuz tarihte geliyoruz. İlk olarak eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Ardından Yükleme sürecini başlatıyoruz. Önceden araç filomuzdan eviniz için belirlemiş olduğumuz aracımıza yerleştirme işlemini yapıyoruz. Tüm bunlar son bulduktan sonra adrese doğru yola çıkıyoruz. Adrese vardıktan sonra malzemelerinizi güvenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Sonrasında ödeme işlemine geçiyoruz

Kalitesini kalabalık referansları ile belgeleyen Hatay Kocaeli evden eve nakliyat şirketimiz, seçkinliğini de ekonomik fiyat çözümleri ve başarılı hizmet profili ile kanıtlamaktadır.

Back to top