İskenderun Evden Eve Nakliyat

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

İskenderun Evden Eve Nakliyat

İskenderun görkemli olimpiyatların düzenlendiği nadir şehirlerden birisiydi. Birçok dinden insanın huzurlu ve barış içinde yaşadığı aslın tam olarak dinler ve medeniyetler cenneti diyebileceğimiz ilimiz, Kurtuluş savaşı sonrası halkın kendi isteğiyle Türkiye topraklarında kaldığı İskenderun olarak bilinen ilimizdir. İskenderun evden eve nakliyat bu barış ve birliktelik ortamında İskenderun ekonomik hatay nakliye mantığı ile şehre gelen, şehirden ayrılan ya da şehir içi taşımacılık yaptıracak olanların her daim yanında olmuştur.

iskenderun evden eve nakliyat

İskenderun Evden Eve Nakliyat

İskenderun evden eve nakliyat yapmış olduğu işin bilinciyle, güler yüzlü ve deneyimli personeliyle çalışma hayatına devam etmektedirler. Taşımacılığın tek amacının malzemeyi bir yerden alıp başka yerlere taşımak olmadığını bilerek çalışan firma, çalışmış olduğu bütün müşterilerinin yüzlerini güldürebilmek için hep daha iyisini yapmaya çalışmaktadırlar. Taşınacak malzemeleri paketlemeye geldikleri andan itibaren bütün ürünleri şirket kapsamında garantiye alarak işe başlayan firma, taşıma bitene kadar sağlam ve güvenilir şekilde bütün ürünlerinizin nakliyesini yapmaktadırlar. Çalışan bütün personeller alanlarında deneyimli ve güvenilir personeller olarak seçilmekte ve bu konuda yetiştirilmektedirler.

İskenderun Evden Eve Nakliyat

İskenderun evden eve nakliyat ise taşınacak malzemelerin sayısına ve taşınacak mesafeye göre tamamen bütçenize uygun olarak hesaplanır. Taşıma öncesi verilen fiyat taşıma bitene kadar geçerli olup sonradan herhangi bir ek ücret çıkarılmamaktadır. Bu sayede taşıma yaptıracak olanlar hem malzemelerinin güvenli ve sağlam bir şekilde taşınacağından emin olup hem de sabit fiyat sayesinde huzur içinde olmaktadırlar.

Back to top