İskenderun Asansörlü Taşıma

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

İskenderun Asansörlü Taşıma

Hatay ilinin en güzide ilçelerinden olan İskenderun’a uzun yıllardan beri İskenderun asansörlü taşıma hizmeti vererek taşımacılık sektörüne yeni bir anlayış daha katarak farklılığını ortaya koymaya devam ediyor. Firmamız, 10. katta bile bulunan evinizin eşyalarınızı asansör sistemimiz ile güvenilir bir şekilde transfer ediyoruz.Yılların verdiği tecrübe ile çalışmakta olan alanında son derece uzman elemanları ile müşteri memnuniyetini %100 olarak yerine getirebilmek için canla başla çalışmaktayız.

asansörlü taşımaİskenderun Asansörlü Nakliyat

İskenderun Asansörlü nakliyat ‘ın yararları nelerdir. Ekonomik olması Zamandan tasarruf Kaliteli nakliyat Temiz işçilik   Ev taşımak zahmet gerektiren ve uğraştıran bir iştir. Hele ki haneniz yüksek katlı binalarda yer alıyorsa bu zorluk iki katına çıkmaktadır. Şirketimize gelin bu zahmet gerektiren işkenceden kurtulun. İrtibata geçtiğiniz andan itibaren ücretsiz olarak verilen ekspertizimiz ile eşyalarınızı yerinde analiz ediyor ve en uygun ücreti belirliyoruz. Belirtilmiş olan fiyatta uzlaşma sağlandığı anda tarafınızca alınan tarih ve saatte mallarınızı transfer etmek için geliyoruz. Verilen tarihte ve zamanda gelerek eşyalarınızı taşıma işlemini başlatıyoruz.

İskenderun Asansörlü Evden Eve Taşıma

İlk olarak patpatlı ambalajlama ve paketleme malzememiz ile mallarınızı güvenli bir biçimde paketliyoruz. Ardından binanın aşağısında daha önceden kurmuş olduğumuz asansörlü sistemimizle mallarınızı sağlam şekilde indirme ve her nakliye sonrası büyük bir özenle temizlenen aracımıza belirli düzen içerisinde yerleştiriyoruz. Daha sonra bizlere belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmek için yola çıkıyoruz. Eşyalarınızı sizlere güvenli biçimde teslim ediyoruz. İsteğe göre de montajlama işlemlerini de yerine getiriyoruz.

Bu süreç içerisinde sizler sadece özel olan eşyalarınızı bir koli içerisine yerleştirip uygun yere koymanız. Gerisini bize bırakarak taşınmanın keyfine ve rahatlığına varın. İskenderun asansörlü evden eve taşıma, hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, sitemizde bulunmakta olan iletişim kısmında bulunan bilgilerden ya da canlı destek bölümümüzden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Back to top