Erzin Evden Eve Nakliyat

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

Erzin Evden Eve Nakliyat

Erzin evden eve nakliyat  hizmetinde sigorta yapıyoruz, kırmama garantisi veriyoruz ve ev taşımıyor adeta yeniden ev kuruyoruz. Nakliyede firma olarak çeşitli alanlara bölünerek hizmet vermekteyiz. Kendi içimizde oluşturduğumuz ekipler büyük bir koordinasyon halinde çalışmaktadır. İşte ekiplerimizin görevleri;

erzin evden eve nakliyat

Erzin Evden Eve Nakliyat

Öncelikli ekibimiz taşıma işini başlatmak için gerekli doneleri toplayan araştırma ekibidir. Nakliyesi yapılacak eve birkaç gün önceden giderek eşya durumlarına, miktarlarına bakarlar. Eşyanın nasıl bir araçla taşınacağı, kaç kişilik bir taşıma ekibi geleceği gibi konuları belirlerken aynı zaman Erzin evden eve nakliyat hizmetlerinde dahil olan ambalajlama ve paketleme için ise ne kadar malzeme kullanılacağını saptarlar bu bilgileri firma ile paylaşırlar. İkinci ekip olarak giden paketleme ekibi her eşyayı en ince detaylarına kadar ambalaj işlemi ile sarar. Kullanılan ambalaj malzemesi dünyada kullanılan sistemlerle aynıdır. Kalın ve yumuşak malzemelerden yapılan bu ürünler eşyanın kırılması dışında çizilmesini bile önler. Paketleme işi bittikten sonra taşıma başlar.

Erzin Evden Eve Nakliyat

Erzin evden eve nakliyat olarak taşımanın her aşamasında hizmet vermekteyiz. Alanında uzman marangoz ve tesisat ustaları ise bütün söküm ve de monte işlemlerini hallederler. Bu tür işleri kendi işinin erbabına bırakmaktayız. Hem bu kadar kaliteli ve güvenli hizmet hem de piyasanın altındaki en düşük fiyat garantisi Erzin nakliyatı hep seçilen ve seçilecek olan firma yapıyor.

Back to top