Dörtyol Evden Eve Nakliye

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

Dörtyol Evden Eve Nakliye

Dörtyol evden eve nakliye konusunda hizmet yelpazemiz oldukça geniştir. Evden eve nakliyat işlemlerimizi oldukça detaylı ve özenli bir şekilde yerine getirmekteyiz. İşlemlerimiz esnasında çeşitli basamaklar izleyerek ilerlemekteyiz. Öncelikle firmamızın çalışanlarından olan ekspertiz uzmanlarımız evinize gelerek taşınacak olan eşyaların çalışmasını yapmaktadır. Evin kaç oda olduğu, ne kadar eşyası olduğu, taşınacak olan evin uzaklığı gibi hesaplamalar yapılarak maliyetin ne kadar tutacağı bilgisi verilmektedir. Bunun sonucunda ev sahibi ile sözleşme imzalanmaktadır..

dörtyol evden eve nakliye

Dörtyol Evden Eve Nakliye Firmaları

Sizlere sunduğumuz dörtyol evden eve nakliye firmaları hizmetlerimiz içerisinde oldukça farklı detaylar bulunmaktadır. Evinizdeki eşyaların hepsini biz toplayabilmekteyiz. Bu sayede kırılacak, zarar görecek, katlanacak, kolilenecek hiçbir eşya ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yorulmadan kolaylıkla nakliye işleriniz biz sizin yerinize gerçekleştirebilmekteyiz. Fakat kendinize özel olan eşyalarınızı toplamak istiyorsanız bu tercihi size bırakmaktayız. Bunun yanı sıra önceden neleri bizim toplayacağımızı bize bildirişeniz biz de taşıma günü gelirken özel paketleme ve ambalajlarımızdan getirmekteyiz. Bu nedenle taşınma günü öncesinde bunların konuşulup belirlenmesi önemlidir.

Dörtyol Evden Eve Nakliye Şirketleri

Taşınma esnasında önemli olan detaylardan biri de piyano ve para kasası gibi ağır taşınacak olan eşyaların taşınma öncesi tarafımıza bildirilmesi gerekliliğidir. Dörtyol Evden eve nakliye şirketleri konusunda bir diğer önemli husus da sigorta konusudur. Sigortalanacak olan eşyaların taşınma gününden önce işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Böylelikle eşyalarınız bizimle güvence altında olabilecektir.

Back to top