Asansörlü Taşıma

Ataş Taşımacılık | 0532 233 59 27

Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat konusunda sektörün en modern ve en kaliteli hizmeti de sunan nakliyat firmamız taşıma işlemlerinizin hem daha kısa hem de daha zahmetsiz gerçekleşebilmesi için asansörlü taşıma hizmeti ile siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat konusunda yardımcı olmaktadır.

asansörlü taşıma

Hatay Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Öncelikle eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli planlamalar yapıldıktan sonra ekspertiz raporu düzenlenerek eşyaların nasıl taşınacağı belirlenir ve gerekli fiyatlandırma yapılır. Ardından bu planlamaya sadık kalınarak büyük bir özen içerisinde eşyalarınız yeni adresine taşınmak üzere hazırlanır. Taşıma sırasında eşyalarınızı herhangi bir zarar gelmemesi için modern yöntemler kullanılarak eşyalarınız için ambalajlama ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir ve sizi zahmetten kurtaracak en etkili yöntem olan Hatay asansörlü taşıma yöntemi ile eşyalarınız geniş araç filomuzdaki en uygun araca yüklenerek yeni adresine doğru taşınır. Taşıma işleminin gerçekleşeceği adrese gelindiği zaman yine aynı yöntem kullanılarak ve yine gereken özen ve dikkat gösterilerek eşyalarınız yerleştirilir.

Bütün bu işlemler sırasında eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı olarak güvence altına alınmıştır. Taşınma işleminin gerçekleştiği her aşamada konusunda uzman kalifiye personelimiz tarafından sizlere adım adım bilgilendirme yapılmaktadır. Firmamız tarafından sunulmakta olan asansörlü taşıma hizmetinden faydalanarak evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız iletişim kısmında belirtilmiş olan irtibat bilgilerinizden kolay bir şekilde bize ulaşarak bütün hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

Back to top